Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 11:57

Головна » 2019 » Вересень » 27

27 вересня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня туризму в урочищі «Германський ліс», проведені відкриті змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів  освіти  міста. У змаганнях взяли участь 26 педагогів закладів загальної середньої освіти та КЗ КОР «Ліцей-інтернат «Патріот».

Серед педагогічних працівників на особистій дистанції 1класу «Смуга перешкод» бронзові нагороди здобули Валентина Мардело (ЗОШ І – ІІІ ст. № 3) та Анатолій Близнюк (СЮТур). Срібними призерами стали Світлана Кожевнікова та  Дмитро Савік (ЗОШ І – ІІІ ст. № 3). Переможцями  змагань серед педагогічних працівників стали Вікторія Клименко (СЮТур) та Григорій Середній (ліцей «Патріот») .

У командному заліку серед педагогічних працівників (за сумою часу подолання  дистанції  двома  учасниками) третє місце посіла команда ЗОШ І – ІІІ ст. № 5, друге місце - ЗОШ І – ІІІ ст. № 3, перше місце виборола команда педагогічних працівників Станції юних туристів.

Учасників змагань зі спортивного туризму вітали заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу освіти Петро Ярмоленко та голова міської організації профспілки працівників освіти Анелія Ковальська. Також слід зазначити, що кошти на проведення  даного заходу виділила міська організація профспілки працівників освіти.